search
De grootste schurk in 'Invincible' seizoen 4 is officieel gecast
Series / Nieuws

De grootste schurk in 'Invincible' seizoen 4 is officieel gecast

Het vierde seizoen komt met meer dan een nieuw verhaal.

Let op! Het onderstaande artikel bevat mogelijk spoilers.
Een van de interessantste animatieseries van de afgelopen jaren komt met een nieuwe mededeling. Invincible geeft een bijzondere draai aan het superheldengenre en is ijzersterk ontvangen door pers en publiek.

Maker Robert Kirkman gaf onlangs aan dat het vierde seizoen een origineel verhaal wordt, dat op die maier niet in de strips te vinden is. ComicBook komt nu met een bericht over de casting van misschien wel de grootste schurk.

Verantwoording


Na een enerverend derde seizoen, waarin Invincible/Mark Grayson (Steven Yeun) het op moest nemen tegen Conquest (Jeffrey Dean Morgan), staat hem opnieuw een bikkelharde strijd te wachten.

De Viltrumite Thragg is gecast, die zonder twijfel een veel grotere dreiging vormt dan Conquest. In de strips is Conquest behoorlijk angstaanjagend, maar hij is ondergeschikt aan Thragg, die de sterkste Viltrumite is.

Kirkman heeft niet onthuld wie de stem van Thragg zal inspreken. "Het zou natuurlijk raar zijn als hij [Thragg] niet zou verschijnen, helemaal wanneer je bedenkt wat het vervolg van het verhaal is. Voor nu kan ik alleen maar zeggen: hij is gecast en hij is geweldig," aldus de maker. Het vierde seizoen van de serie wordt in de loop van 2026 verwacht. In de tussentijd kun je Invincible streamen op Prime Video.

Aanbevolen artikelen